Novinky

Novinky

24.06.2019

Hlavní partner a organizátor Moravského psího dne Animal Breath VÁM VŠEM DĚKUJE.

Chceme poděkovat, za skvělou atmosféru, která na Moravském psím dni panovala 

Díky vám se povedlo vybrat pro útulky krásných 60 000 korun! To jsme opravdu nečekali!

Také naše poděkování patří Městu Lanžhot, za možnost vůbec celou akci uspořádat právě zde. Potvrdilo, se výběr tohoto místa byla dobrá volba.

V neposlední řadě také děkujeme našemu generálnímu partnerovi SUPER ZOO.

19.06.2019

V rámci Moravského psího dne myslíme opravdu na všechny. Připravili jsme psí mls bar se Super zoo, kde budou mít vaši čtyřnozí kamarádi k dispozici pamlsky po celou dobu Moravského psího dne. Součástí občerstvení bude i voda pro chlupáče zdarma. 

A samozřejmě myslíme i na vás, milí návštěvníci. Spokojený pán se totiž rovná spokojený pes. V gastrozóně budete moct ochutnat jak domácí speciality místních prodejců, tak pokrmy z vyhlášené restaurace nebo delikatesy moderních food trucků. Nebude chybět kvalitní káva, míchané nápoje, výčep je samozřejmostí.

Přijďte ochutnat, těšíme se na vás!

19.06.2019

Chceme, aby se na Moravském psím dni cítili všichni bezpečně a spokojeně. V rámci zachování pohodové atmosféry vás tedy prosíme, abyste v areálu konání akce měli svého hafana vždy připnutého na vodítku. Pokud je váš pes agresivní a „vyjíždí“ po jiných, sbalte mu raději i náhubek.

Pro pejsky máme připraven bohatý program, ale to neznamená, že je musíte brát za každou cenu s sebou. Jestli máte pocit, že by byl pes na akci nervózní či agresivní, tak ho nechte raději doma. Jinak si Moravský psí den neužije ani jeden z vás. Akci si užijete i bez psa a můžete mu dovézt plno zajímavých dárků.

Agresivní psi, kteří budou ohrožovat zdraví jiných a konání akce, budou i s majiteli vykázáni z areálu.

Jsme připraveni na různé psí situace a budeme mít v zásobě i dostatek pytlíků na bobky, takže se nemusíte bát, pokud zrovna v kapse nebudete mít náhradní sáček.

 

18.06.2019

Na Moravském psím dni se můžete těšit na vystoupení zpěváků z muzikálu Děti ráje. Koncert začne v 16:10 a umělci nabídnou ty nejlepší muzikálové hity. Na pódiu se objeví Michaela Sejnová, Šárka Marková, Jan Hönig nebo Patrik Plešinger. Po skončení koncertu se navíc můžete s hvězdami setkat a bude následovat autogramiáda. Všichni jmenovaní se už do Lanžhotu těší a vystoupení si hodlají užít!

A o čem je vlastně muzikál Ději ráje?

Parta maturantů, na konci 80. Let, tráví svůj volný čas po diskotékách. Těm kralují velcí frajeři – „dýdžejové“ Tom a Stanley. Jen romantik Michal, který píše básničky a skládá písničky, se kolektivu vymyká a je terčem jejich posměchu. Michalovu lásku ke spolužačce Evě překazí intriky její kamarádky Kájiny.

Po dvaceti letech se Eva znovu setkává se svou první velkou láskou Michalem a nekonečný milostný příběh se vrací v podobě sblížení její dcery Báry a Michalova syna Mickeyho.

 

 

 

17.06.2019

I CEWE FOTOLAB tým miluje naše čtyřnohé kamarády! Přijďte se za námi na Moravském psím dnu podívat, máme pro vás pár překvapení.

Ve stánku CEWE FOTOLAB pro každého z vás budeme mít hned několik radostí. Tou hlavní bude fotokoutek, ve kterém vás i s vašimi psími miláčky vyfotíme a fotku vám zdarma vytiskneme. Najdete u nás i naše červené kiosky, na kterých si budete moci vyzkoušet tisk fotek přímo z vašeho chytrého telefonu. Ukázka různých typů CEWE FOTOKNIH a poukaz na knihu pro každého je samozřejmostí.

Těšíme se na všechny návštěvníky i šikovné pejsky, se kterými se rádi pomazlíme!

13.06.2019

Připomínáme, že všichni psi musí mít platnou vakcinaci proti vzteklině v souladu s § 4 odst. 1, pís. f veterinárního zákona, a to již od věku 4 měsíců.

Psi chovatelů z členských zemí EU a třetích zemí musí splňovat podmínky dané nařízením Evropského parlamentu a Rady 998/2003 ze dne 26.5.2003.

Každý účastník je povinen se řídit zákonem na ochranu zvířat proti týrání 246/1992 Sb. v plném znění.

Majitel psa, který se účastní akce Moravský psí den ručí za to, že pes je bez zdravotních potíží a při registraci na místě ukáže platný očkovací průkaz. Pes, který nebude mít očkovací průkaz se nemůže soutěží zúčastnit a může být z akce vyloučen. 

Také žádáme majitele, aby nechali doma i feny které aktuálně hárají.

Pages