MÁMA SCHEILA A JEJÍ DCERA LILLY

Na Moravském psím dni budeme pomáhat! Postupně vám představíme lokální útulky a spolky, které se starají o čtyřnohé svěřence. Jako první tu máme spolek Dočasky.cz, který sídlí přímo v Lanžhotě. Provozuje zde útulek pro psy a zároveň využívá síť tzv dočaskářů po celé ČR.

Právě ty mají momentálně v péči fenku Sheilu a malou Lilly. Tyhle dvě psí krásky našly tety z Dočasek.cz přímo na silnici! Sheile se autem těsně vyhnuly u odbočky na Pohansko a následně z křoví vyběhl vystrašený prcek Lilly. A tak se máma s dcerou ocitly v útulku. Zhruba čtyřměsíční štěndo mělo zranění na hlavě, máma byla v pořádku. Hned, jak se holky dají dohromady, se jim bude hledat nový domov se skvělými páníčky. A tak jsme se je rozhodli představit i vám. Třeba se vám zalíbí natolik, že do spolku hned zavoláte. Nebo holkám můžete pomoci i sdílením na sociálních sítích.
Dočasky.cz budou spolu s dalšími spolky a útulky na Moravském psím dni. Své svěřence vám představí na pódiu, a tak je možné, že tam Sheilu s Lilly uvidíte na vlastní oči. I když samozřejmě nalezeným fenkám moc držíme palce a doufáme, že tou dobou budou mít už pelíšek ve svých domovech. A třeba se tam s nimi dokonce jejich nová rodina přijde ukázat. 

Nemůžete si vzít pejska z útulku, ale přesto chcete pomáhat? Na Moravském psím dni to půjde hned několika způsoby. Na místě bude sběrné místo, kam můžete přinést věci, které pejskům z útulku udělají radost. Pokud doma žádné věci nemáte, tak můžete spousty krásných věcí koupit přímo na akci a tím útulky podpořit. Během dne budete také moci kupovat lístky do charitativní tomboly, jejíž výtěžek půjde také na útulky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *