Markéta Hrubešová pomůže pejskům hledat domov!

I kvůli jednomu pejskovi by herečka Markéta Hrubešová přijela na Moravský psí den! Rozhodla se totiž pomoci pejskům z útulku a svou návštěvou je co nejvíc podpořit.

Markéta Hrubešová je sice z kočičí rodiny a pro svého milovaného kocoura Šedíka psího kamaráda neplánuje, ale i tak přislíbila účast na Moravském psím dni. A to hlavně kvůli útulkáčům, které budou lokální útulky nabízet k adopci.

„Vždycky ráda podpořím dobrou věc. A zvířátka v útulcích prostě potřebují podporu. Jakoukoli. Samozřejmě, že ta peněžní je moc důležitá a taky je moc fajn, že se o nich mluví. Nicméně úplně nejvíc potřebují naši lásku. A kdyby se podařilo najít jednomu jedinému pejskovi nový domov, bude to za to stát,“ říká o návštěvě Lanžhotu.

Na Moravský psí den přijde s dcerou, která po pejskovi touží. Bohužel jim to zatím časové možnosti nedovolují, a tak si mazlení se psy užije aspoň na pár hodin.

„Psi jsou bezva a užije se s nimi spousta legrace. Navíc nemají takové ty kočičí móresy 🙂 Kočka prostě když něco nechce a nemá náladu, tak se s vámi nebaví. To pejsci většinou radostně uvítají jakýkoli kontakt či nabídku ke hře. A taky jsou věrní, chytří, učenliví a mají nádherné oči,“ rozplývá se herečka, která má se psy bohaté zkušenosti z natáčení filmů.

Z Lanžhotu si sice žádného útulkáče neodveze, ale je připravená udělat všechno pro to, aby pejsky co nejlépe představila návštěvníkům, a hlavně případným zájemcům a adopci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *