Mazlivá Cora hledá nový domov!

Týraná fenka pitbula a její dvě štěňátka byla odebrána z nevhodných podmínek. Cora je podle informací spolku ZASTAVME UTRPENÍ z.s. stará zhruba 9 let, ale svou vitalitou a akčností odpovídá spíš čtyřletému pejskovi.

Díky obětavé práci lidí z útulku je dnes zdravá, očkovaná a kastrovaná. Má ráda i větší děti, zvládá vodítko i náhubek. Cora je i po své smutné minulosti přátelská k lidem, poslušná, vděčná a vítací. Má ráda procházky, na kterých si jiných psů nevšímá, doma ale musí být jedináček-v jejím novém domově by tedy neměli být další psi nebo kočky.

Na 100% ovládá hygienické návyky, doma nic neničí, ani neštěká a nevyje. Miluje chození venku a také koupačku ve vodě. Ocenila byt i domek se zahradou, ale samozřejmě jako člen domácnosti, ne pes zavřený v kotci. Samoty si už užila dost a teď chce potkat svou novou úžasnou rodinu, ve které by získala své pevné místo ve smečce.

Spolek ZASTAVME UTRPENÍ z.s. vám Coru přiveze klidně až domů. Více informací na telefonu 604 310 280 nebo emailu OSZASTAVMEUTRPENI.info@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *