Seznamte se novou aplikací pro vaše mazlíčky!

Ať už máte pejska, kočku, andulku, křečka nebo leguána, je pro vás váš zvířecí parťák nejúžasnější a nejkrásnější na světě. Není divu, že tolik lidí své mazlíčky ukazuje na sociálních sítích. Jestli patříte mezi ně, tak budete z nové aplikace Animal Breath nadšeni!

Animal Breath je zvířecí sociální síť pro všechny domácí mazlíčky. Slouží k publikování fotek zvířat, sdílení videí a budování komunity zvířecích majitelů. Animal Breath je navíc jedním z hlavních partnerů Moravského psího dne a na této akci se s aplikací budete moci seznámit víc.

 „K založení aplikace Animal Breath mě inspirovalo, když jsem si všiml, že stále více lidí zakládá profily zvířátkům na sociálních sítích, které denně používáme. Tak jsem si řekl, proč nevytvořit sociální síť takovou, která by k tomu byla uzpůsobena a rovněž nabízela i služby přímo pro zvířata, jako přidanou hodnotu pro uživatele,“ popisuje zakladatel Jakub Zajíček.

Aplikace se postupně vyvíjí a budou přibývat další užitečné i zábavné funkce. Mezi ty bude patřit například seznam útulků včetně evidence, databáze čipů z dostupných registrů, knihovna služeb, soutěže o zajímavé ceny nebo dárkové vouchery, různé specializované skupiny zvířat včetně poradenství a mnohé další. Zatím je aplikace dostupná pro mobilní operační systém android ale od června letošního roku si ji budou moci stáhnout i majitelé iOS.

 „Aplikace je zejména pro majitele zvířat a domácích mazlíčků, ale zároveň samozřejmě i pro milovníky zvířat, kteří sice sami zvířátko nemají, ale baví je sledovat fotky a videa ostatních zvířat. Aplikaci ocení zejména majitelé, kteří budou moci mít za nějaký čas všechny potřebné informace a potřebné funkce pro svého mazlíčka v jedné aplikaci,“ dodává Zajíček.

Zaujala vás aplikace Animal Breath? Není nic jednoduššího, než si ji už teď stáhnout v mobilu nebo vašem počítači!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *