SUPERMAN BARNEY SE UŽ NEMŮŽE DOČKAT NOVÝCH PÁNÍČKŮ!

Barney je další svěřenec ze spolku Dočasky.cz, který sídlí přímo v Lanžhotě, takže je jasné, že tahle organizace dorazí i na Moravský psí den. O sympatického hnědého křížence se zatím stará teta z Dočasek, ale tenhle laskavý a učenlivý pejsek sní o vlastních páníčcích.

 Nejraději by byl obklopen rodinou, která mu dopřeje dostatek pohybu a podnětů.  Hygienické návyky má zmáknuté, základní ovladatelnost také, autem jezdí moc rád a kotec využívá jen pro odpočinek.

Jeho noví lidé by měli být akční, protože Barney se těší na společné běhání, plavání a blbnutí s míčem nebo peškem. Barney si vzal z bulla typickou lásku k lidem, velké srdce, nebojácnost, akčnost. Z labradora laskavost, bezvýhradnou lásku k vodě, nošení naprosto všeho, co se hýbe, ideálně co největší klacek co je po ruce.

Jiných pejsků si nevšímá a je kastrovaný, odčervený a čipovaný. Zkrátka připravený na novou rodinu, které chce dát celé své psí srdce!

Jestli jste se do Barneyho zamilovali, můžete rovnou napsat na adopce@docasky.cz a domluvit si nezávaznou návštěvu. Barneymu můžete pomoci i tak, že ho nasdílíte na sociální sítě a třeba se díky tomu dostane ke svému budoucímu páníčkovi.

Doufáme, že na Moravském psím dni konaném 22. 6. v Lanžhotě potkáme Barneyho už s novou rodinou. Kromě svěřenců z Dočasky.cz tam budou hledat domov i další pejsci z lokálních spolků a útulků.

Pro další novinky sledujete náš Instagram, FB a stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *