Tohle vás čeká v Moravském psím šikulovi

Jak už víte, na našich stránkách se můžete registrovat do soutěží, i na čipování zdarma. Moravský pes šikula je ale aktivita, na kterou se registrovat nemusíte a můžete si ji vyzkoušet kdykoliv mezi 13:00 -17:00 na Moravském psím dni. O co jde?

Je to zábavná aktivita pro pejsky a jejich páníčky. Se svým parťákem budete obcházet stanoviště s úkoly a zjistíte, co vašemu pejskovi jde a co ho naopak moc nebaví.  Od našich hostesek dostanete v hlavním stanu hrací kartu, na kterou budete postupně dostávat razítka. A vůbec nezáleží na tom, jestli se vám úkol podaří dokončit nebo ne. Tady jde hlavně o srandu.

Zjistíte, na co pejsek reaguje a co můžete třeba zapojit i do vašich aktivit, aby byl pes spokojený a vyřáděný. Mezi úkoly budou třeba hlavolamy DOGLOG, které procvičí psí hlavu, různé agility či čmuchací dečky NOUSIN ukrývající pamlsky, když bude pejsek vytrvale hledat a čmuchat.

Stanoviště nemají pevné pořadí, takže klidně můžete tam, kde je zrovna volno, nebo si uděláte mezi jednotlivými úkoly pauzu. Samozřejmě na vás čekají bohaté ceny, a hlavně kopec zábavy s vaším psem!

Dárek od nás dostane až 500 soutěžících, kteří odevzdají vyplněnou hrací kartu u hlavního stanu.

Děkujeme Britu za partnerství v této soutěži, a především za krásné ceny, které na vás čekají za vyplněnou hrací kartu. Co můžete dostat se podívejte na fotky níže.

BRIT DÁRKY PRO SOUTĚŽÍCÍ

Prvních 400 přihlášených, kteří odevzdají hrací kartu dostanou pro svého chlupáče balonek

Cestovní misku od nás dostane prvních 50 nejrychlejších závodníků.

Další z praktických dárků pro vás máme připravený pamlskovník

Pro dalších 50 pejsků šikulů máme přichystané balení pytlíčků na bobky

Váleček na odstranění chlupů by měl mít doma každý páníček.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *