Týraný Budlínek chce najít toho nejúžasnějšího páníčka!

Máme tu dalšího pejska k adopci. Tentokrát je to sedmiletý kříženec labradora. Jmenuje se Budlínek a než se dostal do rodinného azylu Dej pac, tak to neměl vůbec jednoduché. Původnímu majiteli byl odebrán kvůli týrání a bohužel kvůli následkům úrazu zůstal slepý na obě oči. Ale to je konec špatných zpráv. Ostatně se na Budlínka podívejte, jaký je to fešák a na první pohled skvělý parťák! A v azylu na něj pějí samou chválu.

Budlínek je skvělý pes, velmi mazlivý, kontaktní, se psy nekonfliktní. Má rád procházky, při kterých je třeba ho směrovat a hlídat. Ve známém prostředí – v bytě, na dvoře, se orientuje bezchybně – do ničeho nenaráží, nic neshodí. Naučil se pohybovat i v neznámém prostředí, zvládá cesty vlakem a trolejbusem na kontroly na oftalmologii do Pardubic. Nejroztomilejší je, když opatrně našlapuje do schodů. Umí si hrát s ostatními psy. Dokonale loudí. Nosem nadzvedává lidskou ruku, když zapomene hladit. Miluje jídlo, granule považuje za lahůdku. A ze všeho nejvíc mu nejde na rozum, proč nad ním návštěvy lomí rukama a tvrdí mu, že je chudáček. Budlínek je jeden z nejšťastnějších psů, co jsme tu kdy měli.

S rodinným azylem Dej pac se budete moci seznámit na Moravském psím dni a potkat tam jejich chlupaté svěřence. Samozřejmě budeme nejradši, když už tou dobou bude Budlínek adoptovaný nejúžasnějším páníčkem a na Moravský psí den se přijede podívat jako host, a ne jako útulkáč.

Ta detailní informace ohledně azylu a možnostech adopce se podívejte zde: http://azyldejpac.blog.cz/1902/budlinek-v-leceni

Pokud nemůžete Budlínka adoptovat, tak aspoň sdílejte jeho příběh. Třeba právě díky vám najde toho nejlepšího páníčka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *